Wydarzenia

Nowy oddział INTER-TEAM w Gnieźnie

Piątego lutego otworzył swoje podwoje dla klientów nowy oddział sprzedażowy INTER-TEAM zlokalizowany w Gnieźnie przy ul. Podkomorskiej 5. Jest to 7 oddział spółki w Wielkopolsce i 87 w Polsce..  

Więcej...

Nowy oddział INTER-TEAM w Wejherowie

W poniedziałek, 27 listopada rozpoczął swoją działalność nowy oddział INTER-TEAM zlokalizowany w Wejherowie przy ul. 1 Brygady Pancernej Wojska Polskiego 9. Jest to ósmy oddział w województwie pomorskim i 86 w Polsce.  

Więcej...

Nowy oddział INTER-TEAM w Skierniewicach

Drugiego października br., rozpoczyna swoją działalność nowy oddział sprzedażowy INTER-TEAM zlokalizowany w Skierniewicach przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 124. Jest to piąty oddział spółki w województwie łódzkim i 85 w Polsce.  

Więcej...

Nowy oddział INTER-TEAM w Lesznie

Dwudziestego ósmego sierpnia br., rozpoczyna swoją działalność nowy oddział sprzedażowy INTER-TEAM zlokalizowany w Lesznie przy ul. Luksemburskiej 5. Jest to szósty oddział spółki w Wielkopolsce i 84 w Polsce.  

Więcej...

Nowy oddział INTER-TEAM w Pile

Dwudziestego drugiego maja br., rozpoczął swoją działalność nowy oddział sprzedażowy INTER-TEAM zlokalizowany w Pile przy ul. Kossaka 123. Jest to piąty oddział spółki w Wielkopolsce i 83 w Polsce.  

Więcej...

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
tel 22 29 02 227
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook