Szkocja dla warsztatów

„Malownicza Szkocja” to nowa promocja sprzedażowa Inter-Team. Nagrodą główną jest 30 wyjazdów na konferencję szkoleniową do Szkocji we wrześniu 2018 r. Do wygrania są także karty przedpłacone. Adresatami promocji są warsztaty samochodowe w tym te należące do sieci O.K. Serwis i Inter Data Service.

Promocja „Malownicza Szkocja” trwa od 18 grudnia 2017 r. do 31 maja 2018 r. Jest podzielona na dwie części: rankingową i targetową. Uczestnicy mogą uzyskać nagrodę w każdej z nich. W części rankingowej nagrodami są wyjazdy na konferencję szkoleniową Inte-Team w Szkocji. Cały asortyment Inter-Team podzielony został na 4 grupy: platynową, złotą, srebrną i brązową. Za każde 1 zł netto wydane na zakupy w Inter-Team uczestnik promocji otrzyma odpowiednio 1,5 pkt, 1,3 pkt., 1,2 pkt oraz 1 pkt. W części targetowej do wygrania są karty przedpłacone Mastercard.

– „Malownicza Szkocja” to promocja skierowana dla warsztatów, których zaangażowanie chcemy szczególnie wynagrodzić. Tym razem zdecydowaliśmy się zaprosić naszych Klientów na konferencję do Szkocji. W programie wyjazdu, oprócz wizyty w Edynburgu, jest wiele nietypowych atrakcji, m.in. wyprawa motorówkami po legendarnym jeziorze Loch Ness, czy zwiedzanie destylarni whisky połączone z degustacją. Uczestnicy wezmą też udział w szkockim wieczorze, gdzie oprócz zabawy i uroczystej kolacji, czekać będą na nich pamiątkowe kraciaste spódnice  – mówi Renata Gostyńska, Kierownik Działu Promocji i Reklamy Inter-Team.

Więcej informacji o promocji na stronie www.promocje.inter-team.com.pl

 

Wróć

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
tel 22 29 02 227
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook