Przewodnik „Samochodem za granicę” w warsztatach O.K. Serwis

Biuro sieci O.K. Serwis – Warsztaty Godne Zaufania we współpracy z partnerami opracowało praktyczny poradnik dla podróżujących po Europie. Podręcznik zawierający informacje o wymaganym wyposażeniu auta, ograniczeniach prędkości, dopuszczalnej maksymalnej zawartości alkoholu we krwi kierowcy oraz opłatach drogowych w 12 krajach europejskich dostępny jest bezpłatnie we wszystkich warsztatach O.K. Serwis na terenie kraju.

Według najnowszych danych Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polacy najchętniej podróżują do Niemiec, Włoch, Wielkiej Brytanii, Chorwacji, Czech i Grecji. Z kolei wyniki badania przeprowadzonego dla zlecenie firmy Konsberg Automotive pokazują, że najczęściej wybieranym środkiem lokomocji jest samochód (60 proc. wskazań). Biorąc pod uwagę mnogość i różnorodność przepisów drogowych, taka wyprawa jest nie lada wyzwaniem.  Wychodząc naprzeciw potrzebom kierowców, biuro sieci O.K. Serwis opracowało poradnik, który z pewnością przyda się każdemu, kto planuje dotrzeć do miejsca wypoczynku autem.

Trasa na przykład na Chorwację, w zależności od miejsca zamieszkania, może przebiegać przez Niemcy, Austrię i Słowenię albo Czechy/Słowację, Austrię, Słowenię lub Węgry. W każdym kraju obowiązują inne przepisy drogowe, nie sposób ich wszystkich zapamiętać. Dlatego w naszym poradniku „Samochodem za granicę” zebraliśmy wszystkie istotne dla kierowcy informacje dotyczące ruchu drogowego, mówi Rafał Walkowski, Kierownik Współpracy z Warsztatami, odpowiedzialny za współpracę z warsztatami O.K. Serwis i Inter Data Service. Nasz przewodnik to zdecydowanie więcej niż zbiór wytycznych nt. prędkości czy limitów spożycia alkoholu w danym kraju. Zebraliśmy m.in. dane na temat korzystania z wideorejestratorów czy systemów wskazujących miejsca kontroli prędkości. Takich materiałów nie ma w żadnych dostępnym informatorze, a my udostępniamy je klientom warsztatów O.K. Serwis zupełnie bezpłatnie. Posiadając przewodnik „Samochodem za granicę”, kierowca może odpowiednio wcześnie przygotować się do drogi tak, by uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek „po drodze”, przekonuje Rafał Walkowski.

Poradnik „Samochodem za granicę” dostępny jest we wszystkich warsztatach O.K. Serwis na terenie kraju. Lista warsztatów oraz mapa dostępna jest na stronie www.okserwis.pl.  Podręcznik powstał dzięki współpracy partnerów, producentów wysokiej jakości części samochodowych - firm ATE, Castrol, KYB i SKF.

Kraje ujęte w zestawieniu: Austria, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Francja, Holandia, Niemcy, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Węgry, Włochy.

 

Wróć

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
tel 22 29 02 227
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook