Poszerzenie asortymentu Inter-Team

Zgodnie z przyjętą strategią rozwoju, firma Inter-Team stale poszerza asortyment produktów oferowanych swoim Klientom. W nadchodzących miesiącach asortyment Inter-Team zwiększy się o nowe referencje w liniach następujących marek:

  • CORTECO to dostawca specjalizujący się w częściach zamiennych do samochodów w zakresie uszczelnień i systemów kontroli i tłumienia wibracji. W ofercie Inter-Team zdecydowanie zwiększy się dostępność produktów w kategoriach: guma/metal, uszczelnienie, koła pasowe oraz inne, np. filtry (łącznie o kilkaset referencji).
  • HELLA PAGID – oferta wysokiej jakości elementów ciernych - w tym klocków hamulcowych i podzespołów do hamulców bębnowych w Inter-Team zostanie rozbudowana o kilkadziesiąt nowych referencji.
  • HELLA VALUE FIT – asortyment Inter-Team zostanie rozszerzony o nową markę charakteryzującą się bardzo dobrą relacją ceny do wartości. W ofercie Inter-Team pojawią się nowe alternatory i rozruszniki, a portfolio produktów i liczba referencji będzie systematycznie rozszerzana.
  • SWAG to niemiecki producent oferujący następujące grupy produktów: elementy układu rozrządu (koła, prowadnice, napinacze), łańcuchy rozrządu (IWIS), elementy zawieszenia i układu kierowniczego, sprężyny gazowe, tuleje gumowo-metalowe, pompy wody, osprzęt elektryczny, sprzęgła elastyczne. Klienci Inter-Team będą mieli dostęp do zdecydowanie szerszego niż dotychczas asortymentu wysokiej jakości elementów i zestawów łańcuchowych rozrządów.
  • DENSO – w ofercie Inter-Team pojawi się kilkadziesiąt nowych referencji świec zapłonowych Iridium TT pochodzących od pioniera technologii świec zapłonowych o jakości części pierwszego montażu.

Stała rozbudowa oferty to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów Inter-Team, którzy cenią dostęp do szerokiej gamy produktów wysokiej jakości.

Wróć

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
tel 22 29 02 227
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook