Pompy HEPU w asortymencie Inter-Team

Z początkiem marca Inter-Team rozpoczął sprzedaż pomp wody marki HEPU. W ofercie znajdzie się kilkaset referencji o jakości OE do aut europejskich, azjatyckich i amerykańskich. Sieć sprzedaży Inter-Team obejmuje ponad 70 oddziałów w Polsce, co zapewnia bardzo dobrą dostępność produktów HEPU na terenie całego kraju.

HEPU to niemiecki ekspert w produkcji pomp wody z ponad 60-letnim doświadczeniem. Firma specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań dla układu chłodzenia. W ofercie Inter-Team będzie dostępnych kilkaset referencji. Oferta będzie poszerzana o kolejne produkty.

Poszerzenie sieci dystrybutorów HEPU ma na celu zapewnienie lepszej dostępności naszych produktów na polskim rynku. Firma Inter-Team z dobrze zbudowaną i stale rozwijająca się strukturą sprzedaży pomoże nam dotrzeć do szerszego grona odbiorców – mówi Witold Rogowski, przedstawiciel HEPU w Polsce.

Stała rozbudowa oferty to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów Inter-Team, którzy cenią dostęp do szerokiej gamy produktów wysokiej jakości. Szeroki asortyment produktów HEPU jest dostępny we wszystkich Oddziałach Inter-Team, mówi Michał Wrzesiński, Product Manager w Inter-Team odpowiedzialny za asortyment układu chłodzenia.

Wróć

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
tel 22 29 02 227
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook