Piknik z okazji 25-lecia istnienia firmy Inter-Team!

Ćwierć wieku istnienia firmy stanowiło znakomitą okazję do zorganizowania spotkania jej pracowników i wspólnego uczczenia tej wyjątkowej okazji.

Zjazd pracowników firmy przybrał formę pikniku i odbył się w sobotę 28 czerwca 2014 r. w podwarszawskim Klubie Sosnowym. Na obszernym terenie należącym do Klubu zebrało się ponad 200 pracowników firmy z całej Polski. Na początku odbyła się uroczysta część oficjalna, podczas której głównym wydarzeniem było przemówienie Prezesa Zarządu, Pana Adama Szewczyka. Pan Prezes wspominał początki swojej działalności w branży motoryzacyjnej oraz najważniejsze wydarzenia ostatnich lat. Przedstawił też ramowe plany na najbliższą przyszłość.

Sobotni piknik był także wyśmienitą okazją do podziękowania pracownikom z najdłuższym stażem za wieloletnią pracę i trud włożony w rozwój Spółki. Wyróżnione osoby otrzymały z rąk Prezesa pamiątkowe dyplomy oraz atrakcyjne upominki. Pracownicy firmy również dali wyraz swojemu uznaniu dla Prezesa i podziękowali mu za te 25 lat koszem kwiatów i pamiątkową statuetką z podziękowaniami.

Następnie rozpoczęła się część rekreacyjno-sportowa. Uczestnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności w takich konkurencjach jak strzelanie z łuku i karabinku, zapasy w specjalnych strojach sumo czy pływanie symulatorem wioślarskim na czas. Chętni mogli też zakosztować jazdy na segwayach. Najlepsi zawodnicy z każdej konkurencji otrzymali nagrody.

Piękna, letnia pogoda, mnóstwo smacznych grillowanych potraw, dobra zabawa – tak szybko mijały godziny sobotniego popołudnia. Ostatnią atrakcją wieczoru był występ zespołu muzycznego, a zaśpiewane znane utwory jeszcze bardziej zachęciły do zabawy i wspólnego biesiadowania.

Wróć

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
tel 22 29 02 227
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook