Nowość w ofercie Kraft Automotive: miski olejowe

W marcu oferta Kraft Automotive, marki własnej Inter-Team, została wzbogacona o 80 referencji misek olejowych do najpopularniejszych modeli samochodów na polskim rynku.

Miski olejowe Kraft Automotive wyróżniają się wytrzymałą konstrukcją, są odporne na korozje i dokładnie dopasowane. W ofercie dostępne są modele aluminiowe i stalowe. W najbliższym czasie asortyment misek olejowych Kraft Automotive zostanie poszerzony o kolejne kilkadziesiąt referencji.

Miska olejowa jest elementem odpowiedzialnym za magazynowanie oleju, który jest wykorzystywany do smarowania silnika. Umiejscowienie miski olejowej w dolnej części pojazdu powoduje że jest on narażony na częste uszkodzenia mechaniczne oraz na działanie korozji.

Obecna od ponad 10 lat na rynku marka Kraft Automotive to wysokiej jakości części zamienne, oleje i płyny eksploatacyjne przeznaczone do samochodów osobowych i dostawczych. Oferta jest dostosowana do potrzeb rynku i pokrywa wszystkie kluczowe grupy asortymentowe na rynku motoryzacyjnym.

Miski olejowe Kraft Automotive biorą udział w jednej z większych promocji Inter-Team Samochód dla każdego, w której można wygrać samochód, motocykl, skuter, rower, lub bony wakacyjne. Punkty za zakup misek olejowych Kraft Automotive przybliżają uczestników promocji do nagrody.

 Pełna oferta produktów Kraft Automotive jest dostępna w sieci sprzedaży firmy Inter-Team oraz u wybranych dystrybutorów handlowych.

Więcej informacji:

http://www.kraft-automotive.com/#produkty

Wróć

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
tel 22 29 02 227
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook