Nowe oleje syntetyczne Kraft Automotive

Do rodziny olejów silnikowych Kraft Automotive dołączają kolejne. Wszystko po to, by zaspokoić zróżnicowane potrzeby klientów poszukujących produktów o dobrych parametrach i w atrakcyjnej cenie.

Oleje silnikowe Kraft Automotive przeznaczone są głównie do pojazdów osobowych oraz lekkich samochodów dostawczych. Wykonane są z bardzo wysokiej jakości olejów bazowych oraz unikalnych pakietów dodatków. Na rynek trafiły właśnie trzy nowości – Kraft Automotive Synthetic DOX 5W-30, Kraft Automotive Synthetic WFX 5W-30 oraz Kraft Automotive Synthetic CFX 5W-30.

Kraft Automotive Synthetic DOX 5W-30

To najwyższej jakości syntetyczny wielosezonowy olej silnikowy przeznaczony do pojazdów osobowych i lekkich dostawczych wyposażonych w benzynowe i wysokoprężne jednostki napędowe mogące posiadać katalizator, turbodoładowanie i bezpośredni wtrysk paliwa. Produkt jest szczególnie polecany do pojazdów spełniających normy Euro-4 w pojazdach marki Opel, Mercedes Benz, BMW, wyposażonych w filtry DPF. Kraft Automotive Synthetic DOX 5W-30 może być z powodzeniem używany w pojazdach koncernu VAG (Volkswagen Seat, Audi, Skoda) ze standardowymi okresami międzywymianowymi oleju co 15 000 km. Doskonała jakość oraz uniwersalny charakter tego produktu pozwalają z powodzeniem stosować go także w wielu pojazdach osobowych i lekkich dostawczych Mercedes-Benz niewyposażonych w układy DPF.

Kraft Automotive Synthetic WFX 5W-30

Jest najwyższej jakości syntetycznym olejem silnikowym wykonanym z unikalnych jakościowo olejów bazowych i wydajnego pakietu dodatków. Przeznaczony jest do stosowania w silnikach z zapłonem iskrowym, samoczynnym oraz dodatkowo wyposażonych w LPG i turbodoładowanie. Olej może być stosowany do przebiegów międzywymianowych 30 000 km w najnowszych autach marki Ford i Jaguar. Produkt doskonale sprawdzi się w autach osobowych i lekkich dostawczych, w większości produkowanych przez firmę Ford oraz Jaguar, wymagających stosowania olejów posiadających normy Ford WSS-M2C-912A, Ford WSS-M2C 913A/B/C oraz najnowszą WSS-M2C-913D

Kraft Automotive Synthetic WFX 5W-30 należy do olejów energooszczędnych, czyli takich, które pomagają oszczędzać spalane paliwo, zapewniając jednocześnie najwyższe parametry eksploatacyjne. Dzięki zastosowaniu unikalnego pakietu dodatków uszlachetniających produkt znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie jednostki napędowe oraz pojazdy wymagają stosowania środków smarnych spełniających normy ACEA A5/B5 oraz A1/B1.

Kraft Automotive Synthetic CFX 5W-30

Jest najwyższej jakości wielosezonowym syntetycznym olejem silnikowym przeznaczonym do stosowania w silnikach benzynowych i silnikach diesla wyposażonych również w turbodoładowanie i zasilanie LPG. Sprawdzi się w pojazdach, które wymagają olejów energooszczędnych spełniających normy ILSAC GF-3 oraz ACEA A1/B1.

Kraft Automotive Synthetic CFX 5W-30 wykonany jest z najwyższej jakości olejów bazowych oraz unikalnego pakietu dodatków wykonanych w technologii OPT, zapewniającego ochronę silnika podczas długich okresów międzywymianowych wraz z wymaganiami normy Euro-4 dla pojazdów osobowych zapobiegając blokowanie filtrów cząstek stałych. Produkt posiada niewielką ilość popiołów siarczanowych (MID SAPS), które zapewnią sprawną eksploatację pojazdów szczególnie francuskich wymagających stosowania olejów ACEA C2.

Wszystkie oleje silnikowe Kraft Automotive dostępne są w pojemnościach: 1 l, 5 l, 50 l, 208 l.

Pełna oferta produktów Kraft Automotive jest dostępna w sieci sprzedaży Inter-Team oraz u wybranych dystrybutorów handlowych. 

Wróć

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
tel 22 29 02 227
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook