Nowe oleje przekładniowe Kraft Automotive

files/Rozne do newsow/kraft/KRAFT_OLEJ.JPG Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz potrzebom naszych Klientów w ofercie marki Kraft Automotive pojawiła się nowa grupa asortymentowa – oleje przekładniowe.

Oferta olejów przekładniowych Kraft Automotive jest jedną z najszerszych na polskim rynku. Jest to 9 produktów, których jakość odpowiada najwyższym standardom oferowanym przez produkty Premium. Jakość gwarantuje zachodnioeuropejskie pochodzenie oraz normy i specyfikacje (tutaj link do zakładki do pobrania do pliku z ofertą). Oleje są dostępne wyłącznie w opakowaniach konfekcyjnych o pojemności 1L lub 5L zależnie od referencji. Opakowania wyglądają analogicznie do olejów silnikowych podkreślając w ten sposób przynależność do rodziny olejów Kraft Automotive.

Opis produktów:

GearSynt 75W-90 GL-4/5 – jest w pełni syntetycznym olejem przekładniowym przeznaczonym do stosowania w skrzyniach biegów pojazdów samochodowych oraz przekładniach głównych, wszędzie tam gdzie wymagana jest norma API GL-3/4/5. Unikalny skład umożliwia łatwą zmianę biegów w niskich temperaturach oraz zapewnia wydłużony okres eksploatacji.

GearOil 80W-90 GL-5 – jest bardzo nowoczesnym olejem przekładniowym przeznaczonym do stosowania w skrzyniach biegów większości pojazdów osobowych oraz ciężarowych. Dzięki swoim unikalnym własnościom produkt doskonale chroni przekładnie podczas ekstremalnych warunków pracy pojazdów oraz maszyn. Olej cechuje się wysokim wskaźnikiem lepkości. Chroni przed korozją i spienianiem. Zapewnia niezwykle niską temperaturę płynięcia, pozwalającą na łatwą zmianę biegów przy rozruchu na zimno.

GearOil 80W-90 GL-4 – jest nowoczesnym olejem przekładniowym przeznaczonym do stosowania w wielu typach skrzyń biegów oraz mostów stosowanych w pojazdach osobowych i ciężarowych wymagających normy API GL-4. Dzięki swoim unikalnym własnościom i dodatkom EP produkt doskonale chroni przekładnie podczas ekstremalnych warunków pracy pojazdów oraz maszyn. Olej cechuje się wysokim wskaźnikiem lepkości. Chroni przed korozją i spienianiem. Zapewnia niezwykle niską temperaturę płynięcia, pozwalającą na łatwą zmianę biegów przy rozruchu na zimno.

UniVehicle ATF – jest bardzo nowoczesnym syntetycznym olejem przeznaczonym do stosowania w automatycznych skrzyniach biegów stosowanych w amerykańskich, azjatyckich oraz europejskich pojazdach samochodowych. Zastosowanie bardzo nowoczesnych komponentów wraz ze specjalnymi modyfikatorami tarcia zapobiegają uszkodzeniom skrzyń podczas długich okresów między-wymianowych, zachowując jednocześnie doskonałą płynność w niskich temperaturach.

UWAGA ! Oleju nie należy stosować w skrzyniach automatycznych typu CVT, które wymagają innego rodzaju produktów.

ATF 6HP – jest bardzo nowoczesnym syntetycznym olejem przeznaczonym do stosowania w nowoczesnych automatycznych skrzyniach biegów pojazdów osobowych wymagających stosowania olejów klasy ATF. Oleje te mają niski współczynnik lepkości, który zapewnia doskonałą płynność w niskich temperaturach co pozwala na łatwą zmianę biegów podczas rozruchu w ekstremalnie niskich temperaturach. Produkt spełnia najnowsze wymagania normy Dexron VI w szerokim spektrum temperaturowym.

DSG Fluid – jest nowoczesnym syntetycznym olejem przeznaczonym do stosowania w skrzyniach przekładniowych wyposażonych w układ dwusprzęgłowy, stosowany w pojazdach europejskich producentów takich jak VAG (skrzynie DSG), Mercedes-Benz, BMW, Volvo oraz grupę PSA. Zastosowanie bardzo nowoczesnych komponentów wraz ze specjalnymi modyfikatorami tarcia zapobiega uszkodzeniom skrzyń podczas długich okresów miedzy-wymianowych. Produkt zachowuje doskonałą płynność w ekstremalnych temperaturach pracy skrzyni przekładniowej.

CVT Fluid – jest bardzo nowoczesnym syntetycznym olejem przeznaczonym do stosowania w skrzyniach biegów klasy CVT stosowanych w amerykańskich, azjatyckich oraz europejskich pojazdach samochodowych. Zastosowanie bardzo nowoczesnych komponentów wraz ze specjalnymi modyfikatorami tarcia zapobiega uszkodzeniom skrzyń podczas długich okresów miedzy-wymianowych. Produkt zachowuje doskonałą płynność w niskich temperaturach oraz zapobiega wibracjom oraz uszkodzeniom poszczególnych elementów przekładni.

ATF Dexron III – jest bardzo nowoczesnym olejem przeznaczonym do stosowania w automatycznych skrzyniach biegów większości pojazdów osobowych oraz ciężarowych wyprodukowanych po roku 1997 i starszych zbudowanych przez Ford i GM. Dzięki swoim unikalnym własnościom produkt nadaje się również do stosowania w niektórych systemach wspomagania kierownicy gdzie wymagana jest doskonała płynność w niskich temperaturach. Olej cechuje się wysokim wskaźnikiem lepkości i chroni przed korozją i spienianiem. Zapewnia niezwykle niską temperaturą płynięcia pozwalającą na łatwą zmianę biegów przy rozruchu na zimno. Produkt spełnia najnowsze wymagania normy Dexron III w szerokim spektrum temperaturowym.

ATF Dexron II – jest nowoczesnym olejem przeznaczonym do stosowania w automatycznych skrzyniach biegów większości pojazdów osobowych, ciężarowych oraz wózków widłowych, produkowanych przez amerykańskie, europejskie i azjatyckie koncerny samochodowe. Dzięki swoim unikalnym własnościom produkt nadaje się również do stosowania w niektórych systemach wspomagania kierownicy, konwerterach momentu obrotowego, przekładniach zmiany biegów, sprzęgłach hydraulicznych i nieskomplikowanych systemach hydraulicznych. Kraft Automotive ATF Dexron II jest kompatybilny ze wszelkimi typami uszczelnień. Chroni przed osadami.

Uwaga ! Olej nie nadaje się do automatycznych skrzyń biegów, w których zalecana jest specyfikacja Ford M2C33 F/G.

W celu otrzymania oferty handlowej prosimy o kontakt z naszymi Opiekunami Handlowymi.

Wróć

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
tel 22 29 02 227
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook