Nowe gazety w O.K. Serwisach

files/Aktualnosci/ok.pngDo rąk czytelników – klientów warsztatów O.K. Serwis – trafił nowy odświeżony „O.K. Serwis Press” oraz „Mały Mechanik”.

Magazyn „O.K. Serwis Press” wydawany jest nieprzerwanie od 2014 roku. Najświeższe wydanie prezentuje zupełnie nową szatę graficzną, papier, a także format. Najważniejszy jest jednak fakt, że „O.K. Serwis Press” z półrocznika stał się kwartalnikiem. Dzięki temu będzie gościł w warsztatach O.K. Serwis cztery razy w roku. To wszystko dla czytelników, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne jego wydania.
W odnowionej gazecie „O.K. Serwis Press” pojawiły się nowe działy i nietuzinkowe teksty. Czytelnicy znajdą w niej mnóstwo ciekawych wiadomości ze świata motoryzacji, porady mechaników, analizę części samochodowych, a także ekskluzywne wywiady z lubianymi i znanymi gwiazdami oraz relacje z podróży. Na deser czeka kącik kulturalny i kulinarny. Każda sekcja podkreśla dodatkowo nazwę O.K. Serwis – dzięki wyróżnionej części OK.
Wraz z wydaniem „O.K. Serwis Press” drukowany jest także uwielbiany przez dzieci „Mały Mechanik Tomcio Śrubka”. Ta książeczka dla dzieci także przeszła metamorfozę, ale nadal pełna jest rozwijających wyobraźnię zadań i kolorowanek. Całość podana jest w nowej formie i zaprojektowana przez utalentowanego ilustratora 3D.

Odnowione magazyny można zobaczyć
na stronie:
https://www.okserwis.pl/nasze-gazetki

Wróć

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
tel 22 29 02 227
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook