Załoga O.K. Serwis już wkrótce na Złombol-u!

W sierpniu bieżącego roku odbędzie się dziewiąta edycja rajdu charytatywnego Złombol. Ideą tego przedsięwzięcia jest przede wszystkim połączenie działań w szczytnym celu z radością obcowania z archaiczną motoryzacją. Uczestnicy rajdu pozyskując sponsorów, zbierają pieniądze na rzecz dzieci z Domów Dziecka.

Sponsorzy w zamian za wpłacane darowizny, otrzymują do dyspozycji powierzchnię reklamową na pojazdach wspieranych przez siebie uczestników. Każda załoga aby uzyskać dopuszczenie do startu w imprezie, musi osiągnąć wymagany regulaminem minimalny próg finansowy darowizn dla dzieci. Wszyscy uczestnicy rajdu jadą wyłącznie na swój koszt. Wszelki sponsoring załóg czy dofinansowywanie pojazdów w zakresie zakupu przygotowania do podróży są zakazane.

W pierwszej edycji Złombola, zorganizowanej przez grupę przyjaciół w 2007 roku wzięły udział zaledwie dwa auta, a uczestnicy wyprawy z metą w Monte Carlo, zebrali dla dzieci niecałe 13 000 zł. Rok później na starcie pojawiło się już 13 załóg, które zgromadziły blisko 40 000 złotych. Po kolejnych 6 latach, start zeszłorocznej edycji z metą w hiszpańskim Lloret de mar, zgromadził łącznie 342 auta! Na koncie Fundacji Nasz Śląsk, na które wpływają wszystkie datki od darczyńców, pojawiło się w zeszłym roku ponad 675 tysięcy złotych!

Tegorocznym celem podróży jest Przełęcz Stelvio (Passo dello Stelvio – najwyższa przejezdna przełęcz we włoskich Alpach Wschodnich - 2757 metrów n.p.m).

Szczytny cel, jaki przyświeca Organizatorom imprezy, także i u nas znajduje aprobatę, dlatego właśnie w tym roku, po raz pierwszy wśród uczestników rajdu znajdzie się załoga, której głównym sponsorem-darczyńcą jest marka O.K. Serwis!

Jej członkowie w podróż udadzą się Ładą 2107 z silnikiem 1300 ccm, wyprodukowaną w 1986 roku.

Już dziś życzymy im szczęśliwej podróży i cieszymy się, że i my możemy pomóc dzieciom!

Na bieżąco będziemy też Państwa informować o przygotowaniach do wyprawy i o jej przebiegu.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani przekazaniem swojego wsparcia na rzecz dzieci z Domów Dziecka, zapraszamy także na stronę internetową organizatora rajdu: http://zlombol.pl

 

Wróć

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
tel 22 29 02 227
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook