Kolarska drużyna fanów marki Kraft Automotive wystartowała

Drużyna rowerowa Kraft Automotive Team istnieje już od wielu lat. Fani dwóch kółek z Inter-Team biorą udział w maratonach rowerowych i przemierzają dziesiątki kilometrów niezależnie od pogody. Występują w koszulkach z logotypem Kraft Automotive i tym samym zapewniają coraz lepszą rozpoznawalność marki.

Inauguracyjny maraton cyklu Lotto Poland Bike Maraton odbył się 26 marca 2017 r. w Otwocku. Na starcie stanęło blisko 1000 zawodników, w tym 7 osób z naszej drużyny. Byli to pracownicy Inter-Team z Centrali w Warszawie oraz z oddziałów w Radomiu, Łodzi i Siedlcach. 

Trasa w Otwocku, tradycyjnie rozpoczynająca sezon kolarskich maratonów MTB, należy do jednych z najtrudniejszych na Mazowszu. Duża liczba interwałowych podjazdów, liczne korzenie i piasek dały się wszystkim we znaki. W tym roku dodatkowo miękkie podłoże skutecznie utrudniało jazdę. Pogoda również nie rozpieszczała. Było dość chłodno, temperatura powietrza w najcieplejszych momentach sięgała ledwie 10 stopni Celsjusza. Na szczęście było słonecznie.

Wszyscy nasi zawodnicy przejechali dystans liczący 26 km. Najlepiej wypadł Kierownik Oddziału w Łodzi, który zajął 106 miejsce na sklasyfikowanych łącznie 476 uczestników. Pozostali zawodnicy uplasowali się na nieco dalszych miejscach, ale wszyscy szczęśliwie ukończyli zawody, nie łapiąc żadnej kontuzji.


Ten występ dał naszemu teamowi u progu sezonu 41 miejsce w klasyfikacji zespołowej (łącznie sklasyfikowanych zostało 170 drużyn).

Członkostwo w Kraft Automotive Team nie wymaga żelaznej kondycji ani mięśni ze stali. Uprawiamy sport amatorsko i nie zawsze chodzi o to, by „stanąć na pudle”. Olbrzymią satysfakcję daje po prostu dojechanie do celu­ ­– mówi Marcin Busza, Z-ca Kierownika Działu Promocji i Reklamy, kapitan i wieloletni członek drużyny. Każda impreza to trasy o różnej długości i stopniu trudności. Każdy może więc znaleźć coś dla siebie ­– dodaje Marcin.

Kolejne zawody już wkrótce. 

Wróć

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
tel 22 29 02 227
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook