Finał promocji Hella Pagid na Stadionie Narodowym!

Ostatnia sobota, 11 października zapewne przejdzie do historii jako pierwsze zwycięstwo Polski nad Niemcami w piłce nożnej, ale w dziejach firmy Inter-Team będzie także wspomnieniem finału promocji Hella Pagid „Bez zahamowań – idziemy na mecz!”.  

Promocja trwała 5 miesięcy i dotyczyła marki Hella Pagid. Ten niemiecki dostawca części układu hamulcowego pojawił się w ofercie Inter- Team w styczniu 2014 r. i już dzisiaj przekonał do siebie dużą część naszych Klientów.

Produkty Hella Pagid, którego wyłącznym dystrybutorem jest Inter-Team cechuje niezawodność, konkurencyjność cenowa oraz atrakcyjne wsparcie marketingowe.

Nasi  Klienci od 1 maja do 30 września walczyli o pierwsze miejsca w rankingu, które gwarantowały wygraną czyli bilet na mecz Polska-Niemcy w strefie Biznes Gold na Stadionie Narodowym oraz nocleg w hotelu Radisson Blu Sobieski w Warszawie.

Miniona sobota to spotkanie z 60 zwycięzcami z całej Polski, gratulacje od Prezesa Adama Szewczyka oraz przedstawicieli Hella Pagid, przejazd na Stadion Narodowy i wspólne oglądanie meczu w strefie VIP.

Niesamowita atmosfera towarzyszyła uczestnikom od samego początku, później emocje rosły jeszcze bardziej,  aż do ostatniego gwizdka gdzie już było wiadomo, że wszyscy jesteśmy zwycięzcami!!!

Wróć

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
tel 22 29 02 227
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook