Do Australii z Inter-Team

„Tajemnicza Australia” to nowa multibrandowa promocja sprzedażowa Inter-Team. Nagrodą główną jest wyjazd na konferencję szkoleniową do Australii we wrześniu 2018 r. Do wygrania jest także ponad 1300 artykułów z kategorii wyposażenie warsztatowe dostępne w ofercie Inter-Team. 

Promocja „Tajemnicza Australia” trwa od 1 października 2017 r. do 31 maja 2018 r. i jest podzielona na 2 etapy – pierwszy etap trwa 3, drugi 5 miesięcy. Cały asortyment Inter-Team podzielony został na 4 grupy: platynową, złotą, srebrną i brązową. Za każde 1 zł netto wydane na zakupy w Inter-Team uczestnik promocji otrzyma odpowiednio 1,5 pkt, 1,3 pkt., 1,2 pkt oraz 1 pkt.

Tajemnicza Australia to kolejna już promocja multibrandowa. Wzorem poprzednich lat, zdecydowaliśmy się nagrodzić zaangażowanie naszych Klientów wyjazdem na konferencję w wyjątkowym miejscu. W tym roku zdecydowaliśmy się na Australię i opracowaliśmy dla naszych klientów bardzo ciekawy program zwiedzania. Uczestnicy wyprawy będą mieli okazję m.in. przelecieć balonem nad Uluru, znanym z pocztówek czerwonym monolitem skalnym czy wspiąć się na Sydney Harbor Bridge – mówi Renata Gostyńska, Kierownik Działu Promocji i Reklamy Inter-Team.

 

Szansę na nagrodę główną lub nagrodę rzeczową – artykuły z kategorii wyposażenie warsztatowe dostępne w ofercie Inter-Team – ma łącznie ponad 1300 klientów dystrybutora.

 

Więcej informacji o promocji na stronie www.promocje.inter-team.com.pl

 

files/Aktualnosci/Promocje/australia.jpg

Wróć

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
tel 22 29 02 227
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook