Aplikacja BrakeGuide na Urządzenia mobilne

files/Rozne do newsow/hella aplikacja/Pagid.jpgAplikacja katalogowa Hella Pagid Brake Systems to proste i przejrzyste   wyszukiwanie części zamiennych. Dzięki dostępowi z poziomu urządzeń mobilnych, pozwala usprawnić pracę każdego warsztatu czy sklepu motoryzacyjnego. Dostępna jest na platformy iOS i Androida.

Essen, 20 czerwca 2014. BrakeGuide (przewodnik hamulcowy) firmy Hella Pagid Brake Systems jest obecnie dostępny bez żadnych opłat także jako aplikacja na urządzenia mobilne. Aplikacja BrakeGuide umożliwia użytkownikom  szybkie i bezbłędne wyszukiwanie części zamiennych za pomocą prostych funkcji.  Na chwilę obecną możliwe jest wyszukiwanie artykułów przy użyciu numeru części Hella Pagid lub krótkiego numeru Pagid, a to wszystko jest możliwe w dowolnym miejscu i czasie. Dodatkowe funkcjonalności aplikacji to wyszukiwanie pojazdu lub wyszukiwanie zaawansowane - zawierające funkcje ułatwiające znajdowanie dalszych szczegółów. Katalog na bazie TecDoc’a jest uaktualniany raz w tygodniu i oprócz ważnych parametrów charakterystycznych dla danego produktu i informacji szczegółowych dotyczących artykułów, zawiera także ilustracje i zdjęcia produktów. Dlatego aplikacja  BrakeGuide idealnie nadaje się do wykorzystania w handlu hurtowym i w warsztatach.

Darmowa aplikacja BrakeGuide została opracowana szczególnie z myślą o smartfonach i jest dostępna zarówna dla użytkowników iOS jak i Androida. Aplikacja może zostać pobrana we wszystkich znanych sklepach. Dostawca aplikacji, szczególnie poleca mobilny i zoptymalizowany widok pod adresem  www.brakeguide.com na tablety. Równocześnie ze światową inauguracją niniejszej aplikacji Hella Pagid Brake Systems udostępnia także przewodnik hamulcowy BrakeGuide w języku polskim, rosyjskim, tureckim i czeskim.

Wróć

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
tel 22 29 02 227
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook